starchild-turkiye

Starchild'ı Dünya Seviyor


Efe minnoşun 9 aylıkdan beri ayağından çıkarmadığı tek ayakkabısı. Nereye gitsek götürüyoruz. Çok kaliteli. Sağlık mensubu bir anne baba olarak tercih ettiğimiz ilk ve tek ürün oldu. Şu anda oğlum 19 aylık ve kış geldi yine kullanmaya başladık. Teşekkürler Starchild.

Buğçe A.

Just to say how much we love Starchild Shoes and our kids are crazy about them! They are so comfortable, yet so stylish! Having been to a few indoor playgrounds for kids, the shoes come so handy as they keep their feet warm and believe me, they don't go unnoticed :-) Our kids are in Ballerina and Pirates at the moment, but be sure we will be ordering more....

Kemal K.

Muhteşemm ayakkabılar terletmeden sıcak tutan ve inanılmaz yumuşak :))

Özlem M.

Starchild ürünlerini oğlum çok seviyor nerdeyse gece bile ayakkabıları ile yatacak.butun yakınlarımıza da tavsiye ediyoruz.

Yasemin K.

İnanılmaz rahat oğlum ayakkabılarına bayılıyor...İzin versem yatarken bile çıkarmayacak :)

Muge K.T

İkiz bebeklerim için aldım. Klasiğin dışında modeller taşıması ve deri olması nedeniyle tercih ettim. Vazgeçmeyi düşünmüyorum. Yeni bebeği olan arkadaşlarıma da hediye olarak alıyorum. :)

İpek Dinçer

Ben ve çocuklarım ayakkabılarınıza bayıldık :):):). Çok yumuşak ve en önemlisi hava aldığı için terleme yapmıyor.

Tugce A.

Merhaba Starchild, kızım yeni ayakkabılarına bayıldı ve onları yemek istiyooooooor :) :):):):) Harika ve çok farklı tasarımlarınız var sanırım bir tane daha alacağım!

Melis Doğan

Merhaba, Starchild'tan 2 ayakkabı satın almıştık, çok memnun kaldık, beğenerek kullandık.

Muhammet B.

With Lots of Love..from Indonesia..baby G luves them. ThanQu STARCHILD :)

GQ

Tasarımlarınız gerçekten eşsiz ve çok şık. Keşke yeniden bebek olabilseydim!:)
Saygılarımla,

Hannah Wright

Ayakkabılar dün elime ulaştı. Çok güzeller!!! Küçük kızım daha 8 haftalık ama şimdiden son derece zevkli ayakkabılarla gösteriş yapıyor. Bunları bizimle paylaştığınız için teşekkürler! 

Ashley Riter-Collins, Güney Dakota ABD

Şu anda 10 aylık olan oğlum için harika ayakkabılarınızdan bir sürü çift aldım ve hem ayaklarına tam oldular hem de muhteşem görünüyorlar. Bu harika ürünler için teşekkürler!  

Fiona Reid

Ayakkabılarınız için teşekkür etmek amacıyla kısa bir şeyler yazmak istiyorum; kesinlikle çok güzeller. Katalogdan seçim yapmaya çalışırken resmen helak oldum, o kadar fazla muhteşem tasarım var ki…

Laura Roberts

Diyebileceğim tek şey; ayakkabılarınıza bayılıyorum!!!

Tanja Allemend, Belçika

Starchild ayakkabıları gerçekten olağanüstü; güzeller, parlak renkliler ve harika tasarımlara sahipler…

Stephanie Shellabear

Siparişim dün elime ulaştı ve sadece teşekkür etmek istiyorum. Ayakkabıları çok sevdik ve yakında bir sipariş daha vereceğiz!

Lynsey Hart

Ben ve oğlum Alex’in, yıldız ayakkabılarından son derece memnun olduğunu söylemek için bu kısa yazıyı yazmak istedim. Ayakkabılar olağanüstüler!! Mağazanızı kesinlikle arkadaşlarıma, aileme ve iş arkadaşlarıma tavsiye etmeyi düşünüyorum. Tekrar teşekkürler. Çok mutlu bir müşteriden saygılar ve sevgiler…

Victoria Pearse

Merhaba, Kasım’da Grace’e 6 aylık hamileyken sizden iki çift ayakkabı satın aldım; bir tanesi 0-6 aylık, diğer de 6-12 aylık bebekler için olanından.  Kızım için muhteşem ayakkabı/terlikler olduğunu söylemeden edemeyeceğim (Evimizin yerleri tahtadan olduğu için.) Çok rahatlıkla kullanılabiliyorlar ve makinede yıkanmalarına rağmen uzun ömürlüler. Herkes ne kadar harika ayakkabılar oldukları hakkında yorumlar yazmış. Broşürünüzü görmek için sabırsızlanıyorum. Çok teşekkürler.

Vicki Eaglefield<

Sevgili Janet ve Starchild Ayakkabıları ekibi,  Practical Parenting dergisinin ağustos sayısında sizinle ilgili çıkan kısmı okudum ve hakkınızda bir araştırma yapmaya karar verdim. Ne söyleyebilirim ki?  Tasarımlarınız, renkleriniz ve detaycılığınız adeta aklımı başımdan aldı!!! Gördüğüm her bir ayakkabıyı SATIN ALMAK İSTEDİM!!!  Ama en favorim; küçük kırmızı bale ayakkabıları; ne kadar da tatlılar!! Sizinle ve ayakkabılarla ilgili o yazıyı okurken ayakkabıların aşırı PAHALI olacağını sanmıştım!! Ne kadar da yanılmışım?? Bu kadar inanılmaz ölçüce uygun fiyatları olduğuna inanamıyorum. Bebeğim ekim sonunda doğacak, ben arkadaşlarım arasında doğum yapacak 9. anneyim ve ben bebeklerin 1. doğum günleri için bu ayakkabılardan almaya başlayınca herkes ayakkabılarınızı konuşuyor olacak. Çok çok teşekkürler. 

Linda Lawton